שליח חינם עד הבית בקניה מעל 350 ₪

מתנת החודש- צמיד לב ב- 🎁 בקניה מעל 300 ₪

משלוח חינם בקניה מעל 150 ₪

0
מוצר התווסף לעגלה
  יש לך פריטים בעגלת הקניות
  סה”כ

  התכשיטים שלנו נארזים באופן מקצועי ואיכותי ומטרתנו הינה לספק לכם את המוצר בשלמותו והכי מהר שאפשר עם חוויית שירות כיפית ונעימה. הם מגיעים באריזת מתנה מקסימה ונשלחים במעטפה מרופדת מהסטודיו תוך 4 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה.

  אנא ציינו את כתובת הנמען באתר באופן ברור ע"מ שהמשלוח יגיע אליכם במהירות האפשרית.

  סוגי משלוחים בארץ:

  איסוף עצמי:

  חינם מהסטודיו בחולון.

  כאשר הזמנתך תהיה מוכנה וארוזה לאיסוף ישלח אליך מייל עם פרטי התקשרות לצורך תיאום האיסוף. ניתן לתאם הגעה בטלפון: 050-9191198 או במייל: info@fafushka.co.il.

  ברכישה עד 150 ₪:

  • דואר רשום בעלות של 15 ₪ עד 10 ימי עסקים ובכפוף לשירות דואר ישראל.
  • שליח אקספרס עד בית הלקוח בעלות של 35 ₪ תוך 4 ימי עסקים*. שימו ♥: המשלוחים מתבצעים בד"כ בין השעות 08:00-17:00 ולכן מומלץ לתת כתובת בה אתם נמצאים בשעות היום וטלפון נייד לצורך תיאום הגעת השליח.

  ברכישה מעל 150 ₪:

  • דואר רשום חינם
  • שליח אקספרס עד בית הלקוח בעלות מוזלת של 30 ₪ תוך 4 ימי עסקים*. שימו ♥: המשלוחים מתבצעים בד"כ בין השעות 08:00-17:00 ולכן מומלץ לתת כתובת בה אתם נמצאים בשעות היום וטלפון נייד לצורך תיאום הגעת השליח.

  ברכישה מעל 350 ₪:

  • דואר רשום חינם
  • שליח אקספרס חינם עד בית הלקוח תוך 4 ימי עסקים* שימו ♥: המשלוחים מתבצעים בד"כ בין השעות 08:00-17:00 ולכן מומלץ לתת כתובת בה אתם נמצאים בשעות היום וטלפון נייד לצורך תיאום הגעת השליח.

  הערות:

  באם מדובר במתנה אנא ציינו זאת בהנחיות מיוחדות בכדי שנוכל להוסיף פתק החלפה. נשמח לצרף עבורכם ברכה אישית, אנא ציינו את תוכן הברכה בהנחיות מיוחדות. יש לציין בכתובת המשלוח את כתובת היעד שעלינו לשלוח אליה.

  דואר רשום נשלח ע"י חברת דואר ישראל ומגיע עד לסניף הדואר הקרוב לנמען, לפי הכתובת שהוזנה בעת ההזמנה עד 10 ימי עסקים ובכפוף לשירות דואר ישראל. במקרים חריגים המשלוח עלול להתעכב בשל אילוצי דואר ישראל כגון חגים, עומסים ויישובים מרוחקים.

  מומלץ לעקוב אחרי המשלוח באתר דואר ישראל בקישור הבא:

  https://bit.ly/2nXm0Rp

   שליח עד הבית נשלח עם חברת שליחויות חיצונית ומגיע לכתובת שהוזנה בעת ההזמנה בערים מרכזיות* עד 4 ימי עסקים**. על מנת שנוכל לעמוד בזמני המסירה יש להיות זמינים במספר הטלפון שהשארתם במעמד ההזמנה.

  * לא כולל יעדים מרוחקים כגון קיבוצים, יהודה ושומרון, דרומית לב"ש + יישובי העוטף, אילת והערבה, צפון ים המלח, מעבר לקו הירוק ולאזור רמת הגולן ייתכנו עיכובים בהגעת השליח. לאזורים אלו המשלוח יגיע עד 8 ימי עסקים.

  ** בתקופות עומס כגון חגים וחגי מכירות אונליין – זמני אספקה של השליח עד 7 ימי עסקים ויכולים להיות גם מעבר לטווח השעות הממוצע שצוין קודם.

  בימים גשומים זמני ויכולות הביצוע תלויים של חב' השליחויות תלויים בתנאי מזג האוויר.

  משלוחים לחו"ל

  כן יש גם משלוחים לחו"ל, אנו מבצעים משלוחים למדינות אירופה וצפון אמריקה, דרום אפריקה, אוסטרליה וניו זילנד. המשלוחים נשלחים בשירות מהיר ע"י חברת שליחויות.

  עלות משלוח של 55 ₪.

  זמני אספקה משוערים 6-14 ימי עסקים* (תלוי במדינת היעד)

  יתכנו עלויות נוספות של מכס ו/או מע"מ בהתאם לחוקי מדינת היעד. עלויות אלו במידה ויהיו חלים על חשבון הנמען.

  פפושקה שומרת לזכותה את הזכות לשנות את תעריפי השילוח לחו"ל במידה ומדובר ביעד מרוחק ולפי עלויות חברת השילוח. למידע נוסף על משלוחים לחו"ל אנא צרו קשר במייל:

  info@fafushka.co.il

  יש לכם שאלות נוספות? התקשרו או סמסו לנו ל: 050-9191198  בימים א'-ה' בין השעות

  09:00-18:00 ובימי ו' בין השעות 09:00-13:00 ונשמח לעמוד לשירותכם! 

  *בכפוף לזמני האספקה של חברות השילוח, לא כולל עיכובי מכס.

   

  תנאי משלוח כלליים:

  1. המשלוח יתבצע בהתאם למידע שמסרת לנו בהזמנתך, ככל שמבצעי השליחויות שלנו מבצעים שליחויות לכתובתך. באזורים מסוימים המשלוח יבצע לסניף הדואר הקרוב או לאתר דומה. באזורים שיש בהם בעיית נגישות, יתואם פרטנית עם הלקוח המשלוח למקום אחר מקורב לפי הנסיבות.

  2. התשלום עבור המשלוח הוא בהתאם למדיניות המשלוחים שלעיל. המשלוח הוא בגבולות מדינת ישראל, ובמדינות שהאתר מאפשר משלוח אליהן.

  3. הנך מאשר לנו למסור את פרטיך ורשימת המוצרים שרכשת למבצעי המשלוחים. ככל שכתובתך מוטמעת אצל ספק שירותי האשראי שבו השתמשת, וזו נמסרה לנו על ידו, הרי כתובת זו תשמש אותנו למשלוח המוצר אלא אם מסרת לנו כתובת אחרת.

  4. אם המשלוח לא בוצע במועדים הנקובים במדיניות המשלוחים של האתר, תרופתך ככל שהאיחור עולה על 7 ימי עסקים היא לבטל את ההזמנה ולזכות בהחזר התשלומים שביצעת. ככל שהודענו לך אודות עיכוב אפשרי במשלוח ואישרת לנו דחייה במועד האספקה, אזי לא תהא זכאי לזיכוי הנ"ל עד לחלוף המועד החדש ככל שהמשלוח לא התבצע.

  5. אם המשלוח הוא חריג בהיקפו, יתכן שתצטרך להוסיף תשלום בגין זאת.

  6. אם פפושקה תסבור, כי לא תוכל לספק לך את המוצרים בזמן, אזי ככל שלא נגיע יחדיו לפתרון מוסכם, פפושקה תהיה רשאית לבטל את ההזמנה ללא כל טענה או דרישה נוספת מצדך למעט החזר התשלומים שביצעת לנו.

  7. מועדי האספקה הם כמפורט במדיניות המשלוחים שלנו. מניין הזמן לאספקה יחל ברגע שקיבלנו אישור סופי לביצוע החיוב מאת ספק שירותי האשראי שלך.

  8. פפושקה תהיה רשאית לצורך השלמת המשלוח לדרוש את נוכחותך בכתובת המשלוח בעת ביצוע המשלוח והצגת תעודה מזהה או הצגת כרטיס אשראי ואישור ביצוע תשלום ככל שהדבר רלוונטי.

  9. שילוח אל מחוץ לישראל עשוי להטיל עליך חובות מסוימות על פי חוקי המדינה אליה מבוצע המשלוח. מוסכם כי ביצוע חובות אלו יחול עליך. בהזמינך משלוח לחו"ל הנך מצהיר כי המוצר והשימוש בו חוקיים על פי חוקי מדינת המשלוח. הנך מתחייב בזאת לשלם את כל תשלומי החובה הנדרשים על פי חוקי מדינת המשלוח בגין ייבוא המוצר לרבות מכסים ומיסי קנייה.